Загальна практика

СПІКЕР:

Свистільник Вікторія Олександрівна -кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології НМУ імені О.О. Богомольця, лікар вищої категорії за спеціальністю «Дитяча неврологія», член Асоціації дитячих неврологів України та Європейської Академії Неврології (EAN)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Епілепсія залишається одним з найбільш поширених захворювань нервової системи у дітей та в ряді випадків може призводити до тяжкої соціальної дезадаптації. Сьогодні в практичну охорону здоров’я впроваджені сучасні методи діагностики (КТ, МРТ головного мозку, відео-ЕЕГ та інші), включені різні групи, в тому числі й новітніх антиепілептичних препаратів, однак, правильна діагностика епілепсій у дітей та призначена протисудомна терапія направлені на те, щоб допомогтити отримати контроль над епілептичними нападами в дитини й запобігти формуванню фармакорезистентності. Отже, своєчасна діагностика й адекватне лікування епілепсії здатні покращити якість життя пацієнтів й запобігти розвитку ускладнень.

МЕТА ЗАХОДУ:

Підвищити рівень знань та удосконалити практичні навики лікарів з питань особливостей клінічних проявів, діагностики епілепсії у дітей та призначення лікування таким хворих.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті наступні питання:

- Основні клінічні прояви епілептичних нападів та їх розпізнавання лікарями різних спеціальностей.

- Як відрізнити епілептичний напад від неепілептичного пароксизмального стану.

- Сучасна класифікація епілепсії та епілептичних синдромів.

- Критерії діагностики найбільш частих форм епілепсії у дитячому віці.

- Розбір необхідних методів обстежень у разі підозри на епілепсію у дітей.

- Первинна та вторинна профілактика епілептичних нападів.

- Рекомендації щодо лікування епілепсії згідно сучасних протоколів.

- Невідкладна допомога у разі розвитку епілептичного статусу.

- Роль сімейного лікаря та педіатра у інформуванні батьків про симптоми епілепсії та тактику дій під час розвитку епілептичного нападу у дитини.

 

Вартість: 400 грн
купити