Загальна практика

 

СПІКЕР:

Зелінська Ганна Володимирівна - д.біол.н., проф. ННЦ ІПО НМУ імені О.О.Богомольця, провідний науковий співробітник ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України".

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність полягає в зростаючій потребі у забезпеченні належного психологічного та медичного сприяння людям, які стикаються з військовими конфліктами. Враховуючи що війна і конфлікти можуть призвести до виникнення різноманітних психічних розладів, включаючи тривожні розлади, важливо забезпечити лікарів актуальною інформацією та методами для їх виявлення та лікування.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей семінар передбачає здобуття досвіду та підвищення професійної компетентності лікарів щодо діагностики, лікування та підтримки пацієнтів, які страждають від тривожних розладів внаслідок військових дій. Семінар також має на меті створити платформу для обміну досвіду та найсучаснішими методами лікування між учасниками.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Основні механізми впливу стресу на функцію щитоподібної залози, вплив оксидативного стресу на розвиток патології щитоподібної залози, механізм розвитку аутоімунних захворювань щитоподібної залози, протокол лікування раку щитоподібної залози.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog