Загальна практика

 

СПІКЕР:

Мощич Олександр Петрович - д.мед.н., проф. кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ імені П.Л.Шупика.

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність полягає в зростаючій потребі у забезпеченні належного психологічного та медичного сприяння людям, які стикаються з військовими конфліктами. Враховуючи що війна і конфлікти можуть призвести до виникнення різноманітних психічних розладів, включаючи тривожні розлади, важливо забезпечити лікарів актуальною інформацією та методами для їх виявлення та лікування.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей семінар передбачає здобуття досвіду та підвищення професійної компетентності лікарів щодо діагностики, лікування та підтримки пацієнтів, які страждають від тривожних розладів внаслідок військових дій. Семінар також має на меті створити платформу для обміну досвіду та найсучаснішими методами лікування між учасниками.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Основні моменти стресу та стресорної реакції, їх клінічні прояви, патогенез стрес-індукованої патології, дизрегуляційні патологіії у живих системах та концепція комплексної біорегуляційної корекції стресу та запалення.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog