Загальна практика

 

СПІКЕР:

Процюк Ольга Вікторівна – д.мед.н., професор, декан Медичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика (м. Київ)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Кожна хвороба має свою унікальну колекцію симптомів, але необхідно розуміти, що людський організм не менш унікальний і тому часто одна хвороба може ховатись за маскою іншої. Оскільки багато захворювань можуть мати подібні симптоми та синдроми, іноді виникають складнощі у постановці правильного діагнозу, тому так важливо майстерно використовувати свої знання, досвід та сучасні методи діагностики, щоб розробити правильну тактику ведення пацієнтів. Саме тому, диференційна діагностика в розрізі міждисциплінарної команди фахівців дуже важлива для забезпечення якісної та вчасної медичної допомоги пацієнтам.

МЕТА ЗАХОДУ:

Надати знання для покращення навиків встановлення правильного діагнозу шляхом диференціювання однієї хвороби від інших захворювань з подібними симптомами, розробка оптимального плану лікування для кожного конкретного пацієнта згідно з сучасними рекомендаціями.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Ключові моменти менеджменту гіперглікемії при цукровому діабеті 2 типу, у тому числі рекомендації від American Diabetes Association та European Association for the Study of Diabetes.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency