Загальна практика

 

СПІКЕР:

Хайтович Микола Валентинович - д.мед.н., професор, зав. кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольця.

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність полягає в зростаючій потребі у забезпеченні належного психологічного та медичного сприяння людям, які стикаються з військовими конфліктами. Враховуючи що війна і конфлікти можуть призвести до виникнення різноманітних психічних розладів, включаючи тривожні розлади, важливо забезпечити лікарів актуальною інформацією та методами для їх виявлення та лікування.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей семінар передбачає здобуття досвіду та підвищення професійної компетентності лікарів щодо діагностики, лікування та підтримки пацієнтів, які страждають від тривожних розладів внаслідок військових дій. Семінар також має на меті створити платформу для обміну досвіду та найсучаснішими методами лікування між учасниками.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Розглядаються основні ефекти аптидепресантів, їх порівняльна активність, ефективність та побічні ефекти під час попереднього використання антидепресантів, потенційні взаємодії лікарських засобів у нових антидепресантів та атипових нейролептиків, алгоритм відміни лікарського засобу при проблемній поліфармації.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog