Загальна практика

 

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Інфекційні захворювання з кожним роком кидають все нові й нові виклики клініцистам та лишаються однією з найрозповсюдженіших проблем для системи охорони здоров’я в цілому. Тому так важливо у своїй клінічній практиці враховувати діагностичні та терапевтичні нюанси ведення пацієнтів з інфекційними захворюваннями задля відновлення й збереження їх здоров’я. Профілактика інфекційних захворювань допомагає запобігти поширенню захворювань як у пацієнтів, так і у фахівців медицини. А за допомогою правильно побудованих профілактичних заходів, застосування сучасних методів діагностування і лікування можна значно знизити кількість захворювань, викликаних інфекціями. Важливість вакцинації як методу попередження ускладнень неможливо недооцінити.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей семінар передбачає здобуття досвіду та удосконалення знань слухачів щодо процесів діагностики, лікування та профілактичних заходів для захисту людей від захворювань інфекційного походження. Крім того, цей захід дасть змогу аудиторії отримати актуальну інформацію щодо вакцинації як необхідної міри попередження розвитку хвороби та можливих ускладнень.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

  1. Туберкульоз в умовах війни - Бухановська Тетяна Миколаївна (к.мед. н., доцент, учений секретар НУОЗ України імені П. Л. Шупика)
  2. Еволюція підходів до вакцинації проти COVID-19 - Лапій Федір Іванович (кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії, імунології, інфекційних та рідкісних захворювань Міжнародного Європейського Університету, Голова Національної Технічної Групи Експертів з Імунопрофілактики (НТГЕІ))
  3. Вакцинація дітей: де ми програємо і як заохочувати батьків до щеплень? - Колоскова Олена Костянтинівна (д.мед.н., професор, завідувач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ)
  4. Респіраторні фторхінолони в лікуванні негоспітальної пневмонії: коли призначення доцільне? - Гріцова Наталя Анатоліївна (к.мед.н., доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології НУОЗ України імені П.Л.Шупика)
  5. Побічні реакції, під час вакцинації, що варто знати - Шаріхадзе Олена Вікторівна (д.мед.н, професор кафедри педіатріі, дитячих інфекційних захворювань, алергології та імунологіі НУОЗ України імені П.Л. Шупика, алерголог)

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog