Загальна практика

 

СПІКЕРИ:

Хаустова Олена Олександрівна - лікар-психіатр вищої категорії, доктор медичних наук, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Віце-президентом Всеукраїнської асоціації психосоматичної медицини, член Європейської асоціації психосоматичної медицини

Зайченко Ганна Володимирівна - д.мед.н., проф., завідувач кафедри фармакології НМУ ім. О.О. Богомольця. Член міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології « IUPHAR», Європейської асоціації клінічної фармакології та терапії «EACPT»

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Війна виснажила всіх нас. Депресія – один з проявів психо-соматичних розладів людини, що маскується за багатьма симптомами різних захворювань, та може спостерігатись у пацієнтів на прийомі до лікарів багатьох спеціальностей. Істотний спектр проявів депресій має відношення до практики сімейного лікаря. Таким чином, роль сімейного лікаря дуже важлива в питанні діагностики депресії на ранішніх етапах та своєчасного надання психологічної і медичної допомоги.

МЕТА:

Мета заходу полягає у наданні лікарям актуальної та науково обґрунтованої інформації про антидепресанти, з метою покращення якості лікування пацієнтів з депресивними розладами. Захід спрямований на розвінчування поширених міфів, які існують серед медичної спільноти та пацієнтів, зокрема щодо безпеки, ефективності та побічних ефектів антидепресантів.

ПИТАННЯ, ЩО БУДТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ:

1. Поширеність депресивних станів.

2. Методи діагностики.

3. Етапність надання допомоги пацієнту з депресією.

4. Класифікація лікарських засобів для лікування депресії

5. «Покрокова терапія».

6. Лікування депресії, враховуючи клініко-фармакологічні аспекти.

7. Питання вчасного направлення на консультацію до невролога чи психіатра.

 

Доєднуйтесь до нашої спільноти:

Офіційна сторінка МедІвент https://medevent.com.ua/

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog