Загальна практика

 

СПІКЕР:

Хайтович Микола Валентинович - д.мед.н., професор, зав. кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольця.

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність полягає в зростаючій потребі у забезпеченні належного психологічного та медичного сприяння людям, які стикаються з військовими конфліктами. Враховуючи що війна і конфлікти можуть призвести до виникнення різноманітних психічних розладів, включаючи тривожні розлади, важливо забезпечити лікарів актуальною інформацією та методами для їх виявлення та лікування.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей семінар передбачає здобуття досвіду та підвищення професійної компетентності лікарів щодо діагностики, лікування та підтримки пацієнтів, які страждають від тривожних розладів внаслідок військових дій. Семінар також має на меті створити платформу для обміну досвіду та найсучаснішими методами лікування між учасниками.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Основні моменти тривоги, імунні механізми ремоделювання судин при стресі, основні нейтротрансмітери, які визначають порушення сну та структура гістаміноергічної система головного мозку.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency