Загальна практика

 

СПІКЕР:

Веселова Тетяна Володимирівна – к.мед.н., доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ імені П.Л. Шупика, лікар-педіатр вищої категорії, сімейний лікар вищої категорії, лікар-отоларинголог першої категорії (Київ)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Інфекційні захворювання з кожним роком кидають все нові й нові виклики клініцистам та лишаються однією з найрозповсюдженіших проблем для системи охорони здоров’я вцілому. Тому так важливо у своїй клінічній практиці враховувати діагностичні та терапевтичні нюанси ведення пацієнтів з інфекційними захворюваннями задля відновлення й збереження їх здоров’я. Діагностування та розробка тактики лікування, раціональна антибіотикотерапія, направлення та проведення відповідних досліджень, вчасна імунізація пацієнтів, заходи щодо профілактики інфекційних захворювань – усе це є невід’ємною частиною роботи лікаря первинної ланки, адже саме ці спеціалісти першими стикаються з даною проблемою. Профілактика інфекційних захворювань допомагає запобігти поширенню захворювань як у пацієнтів, так і у фахівців медицини. А за допомогою правильно побудованих профілактичних заходів, застосування сучасних методів діагностування і лікування можна значно знизити кількість захворювань, викликаних інфекціями.

МЕТА ЗАХОДУ:

Здобути досвід та розвинути знання слухачів щодо процесів діагностики, лікування та профілактичних заходів для захисту людей від захворювань інфекційного походження. Крім того, цей захід дасть змогу аудиторії отримати актуальну інформацію щодо процесів діагностики, рекомендації щодо лікування та профілактичних заходів.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Клінічні випадки, пов`язані із розвитком кашлюку у дітей, а також клінічна картина, ускладнення, діагностика та тактика лікування цього захворювання.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency