Загальна практика

 

СПІКЕР:

Косаковський Анатолій Лук’янович - д.мед.н. професор, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений раціоналізатор УРСР, академік Міжнародної кадрової академії (ЮНЕСКО)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Кожна хвороба має свою унікальну колекцію симптомів, але необхідно розуміти, що людський організм не менш унікальний і тому часто одна хвороба може ховатись за маскою іншої. Оскільки багато захворювань можуть мати подібні симптоми та синдроми, іноді виникають складнощі у постановці правильного діагнозу, тому так важливо майстерно використовувати свої знання, досвід та сучасні методи діагностики, щоб розробити правильну тактику ведення пацієнтів. Саме тому, диференційна діагностика в розрізі міждисциплінарної команди фахівців дуже важлива для забезпечення якісної та вчасної медичної допомоги пацієнтам.

МЕТА ЗАХОДУ:

Надати знання для покращення навиків встановлення правильного діагнозу шляхом диференціювання однієї хвороби від інших захворювань з подібними симптомами, розробка оптимального плану лікування для кожного конкретного пацієнта згідно з сучасними рекомендаціями.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Основні причини утруднення носового дихання у дітей та дорослих, діагностичний алгоритм дій лікаря та тактика ведення хворих з гострим риносинуситом.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency