Загальна практика

 

СПІКЕР:

Левицька Світлана Анатоліївна - д.мед.н., професор кафедри дитячої хірургії та отоларингології ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», лікар-оториноларинголог вищої атестаційної категорії

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Захворювання лімфаденоїдного глоткового кільця у дітей є одними з найбільш розповсюджених патологій в щоденній отоларингологічній практиці. Це зумовлено як анатомо-фізіологічними особливостями організму дитини, так і рівнем захворюваності на респіраторні інфекції в ранньому дитячому і дошкільному віці. Не дивлячись на надзвичайно широку розповсюдженість захворювань мигдаликів глотки у дітей в науковій і практичній медицині існує безліч питань і спірних моментів навколо тонзилярної проблеми. Неодностайність думок і переконань щодо значення мигдаликів в патофізіологічних процесах, оцінці клінічних даних, визначення функціонального резерву мигдаликів й досі створюють проблеми для практичних отоларингологів щодо визначення оптимального методу лікування, вибору адекватного об’єму хірургічного втручання.

МЕТА ЗАХОДУ:

Представити дані щодо епідеміології, етіології і класифікації хронічного/рекурентного тонзиліту, продемонструвати на основі розбору клінічних випадків методику аналізу ключових симптомів, даних огляду для опанування лікарями професійних навичок розробки лікувальної тактики хронічного/рекурентного тонзиліту залежно від перебігу, віку пацієнтів і супутньої патології.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:​

Лікарі оволодіють достатніми знаннями для діагностування у пацієнтів хронічного/рекурентного тонзиліту і обрання оптимальної лікувальної тактики залежно від варіанту перебігу, віку пацієнта і наявності супутніх захворювань.

Лікарі здобудуть наступні навички:
- знання з епідеміології, етіології, класифікації хронічного/рекурентного тонзиліту;
- оволодіння методикою оцінки результатів фарингоскопії і лабораторних досліджень, розпізнавання ключових симптомів хронічного тонзиліту і правильною їх оцінкою в щоденній клінічній практиці,
- оволодіння алгоритмом проведення диференційної діагностики у пацієнта з підозрою на хронічний тонзиліт.

ПИТАННЯ, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЬ:

На основі клінічних випадків будуть розглянуті клінічні особливості різних варіантів перебігу хронічного/рекурентного тонзиліту, питання диференційної діагностики і обрання оптимальної лікувальної тактики.

-        Етіологія і епідеміологія хронічного тонзиліту

-        Класифікація хронічного/рекурентного тонзиліту

-        Особливості діагностики хронічного тонзиліту у дітей

-        Розбір клінічних кейсів типових випадків хронічного/рекурентного тонзиліту і випадків атипового перебігу

-        Визначення алгоритму проведення диференційної діагностики при хронічному/рекурентному тонзиліті

-        Визначення лікувальної тактики при хронічному/рекурентному тонзиліті.

Доєднуйтесь до нашої спільноти:

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog

Чат-бот в телеграм https://t.me/MedEvent_ua_bot