Загальна практика

СПІКЕР:

Нікітенко Інна Миколаївна - кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділу інфекцій, що передаються статевим шляхом ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» м. Харків, лікар-дерматовенеролог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, член Європейського товариства дерматовенерологів (EADV), Української асоціації лікарів-дерматовенерологів та косметологів (УАЛДВК), Міжнародного союзу по боротьбі з інфекціями, що передаються статевим шляхом (IUSTI)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Сифіліс залишається однією з найважливіших медико-соціальних проблем в багатьох країнах світу, в тому числі, в Україні. Військова мобілізація, переміщення великої кількості військовослужбовців та цивільних осіб, а також руйнування та евакуація медичних установ може призвести до поширення сифілісу серед населення України.
Сифіліс – це інфекційне захворювання, збудник якого при системному поширенні може вражати різні системи організму. Про це свідчать порушення обмінних процесів, клітинного метаболізму, мікроциркуляції в тканинах, судинні й інші розлади в організмі при сифілісі, що супроводжуються виникненням неврологічної симптоматики, зниження гостроти зору та слуху, психічні розлади, ураження кісток, можуть призводити до внутрішньоутробної загибелі плоду у вагітних, а також виникнення вродженого сифілісу. Оскільки під час війни, доступ до медичної допомоги може бути обмежений, це означає, що лікарі первинної та вторинної ланки надання медичної допомоги мають бути особливо готовими до активного виявлення сифілісу серед населення в умовах обмежених ресурсів.

МЕТА ЗАХОДУ:

Представити дані щодо епідеміології, етіології, патогенезу та класифікації сифілісу, продемонструвати на основі розбору клінічних випадків методику оцінки ключових та рідкісних клінічних проявів сифілісу, методи діагностики даної патології, розібрати лікування пацієнта з сифілісом для опанування професійних знань та навичок щодо тактики ведення пацієнтів з підозрою на сифіліс та підтвердженим захворюванням в умовах війни та оцінки індивідуальних ризиків ускладнень сифілісу.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті особливості перебігу сифілісу, питання діагностики та основні помилки, що допускають лікарі.

– Підвищення обізнаності лікарів про сифіліс: роль сімейного лікаря та інших фахівців;

Етіологія, патогенез та класифікація сифілісу;

– Розпізнавання ключових симптомів сифілісу, на які повинен звернути увагу лікар;

–  Розбір рідкісних проявів сифілісу (нейросифілісу, кардіоваскулярного), їх виявлення у пацієнтів;

– Ефективні діагностичні методи для своєчасного виявлення сифілісу;

– Протоколи серологічної діагностики сифілісу серед пацієнтів поліклініки та соматичних стаціонарів;

– Особливості ведення пацієнтів з сифілісом в соматичних стаціонарах.

 

 

Вартість: 400 грн
купити