Кардіологія

СПІКЕР-ЕКСПЕРТ:

Торбас Олена Олександрівна - к.мед.н., науковий співробітник відділу симптоматичних гіпертензій, ДУ "ННЦ "Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска", діючий член European Society of Hypertension, European Association of Cardiovascular Imaging, Fellow of the European Society of Cardiology

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Хронічна хвороба нирок (далі - ХХН) є серйозною проблемою, яка часто супроводжується розвитком артеріальної гіпертензії (далі - АГ), що значно підвищує ризик серцево-судинних ускладнень. Лікування АГ у пацієнтів з ХХН є надзвичайно важливим завданням, оскільки це призводить до зниження АТ та запобігає подальшому пошкодженню нирок. Розуміння причини виникнення АГ при ХХН та методів її лікування дозволяє враховувати специфічні особливості пацієнтів та індивідуалізувати терапію. Зростання популяції пацієнтів з ХХН та супутньою АГ підкреслює актуальність досліджень і розробку оптимальних стратегій лікування для поліпшення якості життя цих пацієнтів і зниження смертності.

МЕТА ЗАХОДУ:

Отримати основні практичні інструменти, що допоможуть у виборі оптимальної медикаментозної терапії у пацієнтів із різними захворюваннями нирок.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

1. **Актуальність хронічних хвороб нирок та їх взаємозв`язок з розвитком артеріальної гіпертензії;**

2. **Причини виникнення артеріальної гіпертензії при хронічних хворобах нирок;**

3. **Підбір персоналізованої терапії при лікуванні пацієнтів;**

4. **Розробка оптимальних стратегій лікування;**

5. **Практичні інструменти при виборі оптимальної медикаментозної терапії у пацієнтів із різними захворюваннями нирок;**

6. **Розгляд клінічних випадків;**

7. **Практичні рекомендації та ситуаційні задачі.**

ЩО ОТРИМАЄ КОЖЕН УЧАСНИК:​

Надається актуальної інформації про ефективні методи лікування артеріальної гіпертензії (далі - АГ) у пацієнтів з порушеннями ниркової функції. Цей семінар надасть можливість учасникам ознайомитися з найновішими дослідженнями та практичними рекомендаціями, які сприятимуть поліпшенню якості надання медичної допомоги пацієнтам з АГ та хронічною хворобою нирок.

Вартість: 400 грн
купити