Використання позаофісного моніторування АТ у практиці сімейного лікаря
Торбас Олена Олександрівна
СПІКЕР:
Срібна Ольга Володимирівна - к.мед.н, старший науковий співробітник відділу клінічної аритмології та електрофізіології ДУ "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини ім.акад. М.Д.Стражеска" НАМН України, лікар-кардіолог вищої категорії (м. Київ)
АКТУАЛЬНІСТЬ:
Кожна хвороба має свою унікальну колекцію симптомів, але необхідно розуміти, що людський організм не менш унікальний і тому часто одна хвороба може ховатись за маскою іншої. Оскільки багато захворювань можуть мати подібні симптоми та синдроми, іноді виникають складнощі у постановці правильного діагнозу, тому так важливо майстерно використовувати свої знання, досвід та сучасні методи діагностики, щоб розробити правильну тактику ведення пацієнтів. Саме тому, диференційна діагностика в розрізі міждисциплінарної команди фахівців дуже важлива для забезпечення якісної та вчасної медичної допомоги пацієнтам.
МЕТА ЗАХОДУ:
Надати знання для покращення навиків встановлення правильного діагнозу шляхом диференціювання однієї хвороби від інших захворювань з подібними симптомами, розробка оптимального плану лікування для кожного конкретного пацієнта згідно з сучасними рекомендаціями.
ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:
Основні питання правильного менеджменту хворих з кардіальним болем, основні скарги пацієнтів на прийому у сімейного лікаря та кардіолога.
Доєднуйтесь до нашої спільноти
YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog