Психіатрія

 

СПІКЕР:

Потаскалова Вікторія Сергіївна - к.мед.н., доцент, доц. кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольця.

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність полягає в зростаючій потребі у забезпеченні належного психологічного та медичного сприяння людям, які стикаються з військовими конфліктами. Враховуючи що війна і конфлікти можуть призвести до виникнення різноманітних психічних розладів, включаючи тривожні розлади, важливо забезпечити лікарів актуальною інформацією та методами для їх виявлення та лікування.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей семінар передбачає здобуття досвіду та підвищення професійної компетентності лікарів щодо діагностики, лікування та підтримки пацієнтів, які страждають від тривожних розладів внаслідок військових дій. Семінар також має на меті створити платформу для обміну досвіду та найсучаснішими методами лікування між учасниками.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Ключові моменти оптимально підібраної терапії тривожних розладів у пацієнтів з різними хронічними захворюваннями, а саме з бронхіальною астмою, виразковим колітом, есенціальною гіпертензією, ревматоїдним артритом, виразковою хворобою шлунку, цукровим діабетом.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency