Психіатрія

 

СПІКЕР:

Хаустова Олена Олександрівна - лікар-психіатр вищої категорії, доктор медичних наук, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Віце-президентом Всеукраїнської асоціації психосоматичної медицини, член Європейської асоціації психосоматичної медицини

Зайченко Ганна Володимирівна - д.мед.н., проф., завідувач кафедри фармакології НМУ ім. О.О. Богомольця. Член міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології « IUPHAR», Європейської асоціації клінічної фармакології та терапії «EACPT»

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Війна виснажила всіх нас. Великий тягар психологічного навантаження лягає на кожного громадянина нашої країни та на тих, хто за її межами. Депресія – один з проявів психо-соматичних розладів, що маскується за багатьма симптомами різних захворювань, та може спостерігатись у пацієнтів на прийомі до лікарів багатьох спеціальностей. Істотний спектр проявів депресій має відношення до практики сімейного лікаря. Таким чином, роль сімейного лікаря дуже важлива в питанні діагностики депресії на ранішніх проявах, своєчасного надання психологічної та медичної допомоги.

МЕТА:

Сприяти підвищенню професійної компетентності сімейних лікарів у справі визначення та лікування депресії шляхом надання знань та розуміння клінічних та фармакологічних аспектів цього захворювання, а також розгляду оптимальних методів індивідуального підходу до пацієнтів для вибору належного лікування.

ПИТАННЯ, ЩО БУДТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ:

1. Поширеність депресії серед населення у військовий час.

2. Методи діагностики.

3. Етапність надання допомоги пацієнту з депресією.

4. Класифікація лікарських засобів для лікування депресії

5. «Покрокова терапія».

6. Лікування депресії, враховуючи клініко-фармакологічні аспекти.

7. Питання перегляду лікування, направлення на консультацію до невролога чи психіатра.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Instagram https://instagram.com/academy.medevent.com.ua?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency