Психіатрія

 

СПІКЕР:

Чабан Олег Созонтович (д.мед.н, проф., директор навчального наукового інституту психічного здоров'я Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

У зв'язку з невпинним розвитком світу, що веде до нових викликів у медичній сфері, сімейні лікарі, становлячи основу системи охорони здоров'я, мають бути готовими адаптуватися до цих змін. Враховуючи розширення професійних компетенцій медичних працівників, виникає потреба в більш детальному вивченні клінічних аспектів різноманітних захворювань та станів. Аналіз конкретних медичних випадків сприяє поглибленню знань та надає практичні напрями для покращення догляду за пацієнтами.

МЕТА ЗАХОДУ:

Наш захід покликаний створити площадку для дискусій та ретельного аналізу тих клінічних випадків, з якими лікарям доводиться зіштовхуватися у щоденній практиці. Ми прагнемо забезпечити обмін знаннями, ознайомлення з новітніми методиками діагностики та лікування, а також розробку ефективних стратегій лікування пацієнтів на основі сучасних клінічних настанов

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:

Переосмислення теоретичних засад у вигляді практичних навичок для застосування у реальних лікарняних умовах. Учасники матимуть змогу вдосконалювати свої професійні уміння, збагачувати свій методичний репертуар та здобувати корисні поради для обслуговування пацієнтів. Цей формат відповідає сучасним вимогам медичної сфери з метою підвищення якості лікування. Після завершення семінару, з новими знаннями та глибоким розумінням клінічних аспектів, лікарі будуть більш ефективно готові до роботи з пацієнтами, використовуючи здобутий досвід.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Офіційна сторінка МедІвент https://medevent.com.ua/

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog