Інфекційні хвороби + Паразитологія

 

СПІКЕР:

Бухановська Тетяна Миколаївна – к.мед.н., доцент, НУОЗ України імені П.Л. Шупика (м. Київ)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Інфекційні захворювання з кожним роком кидають все нові й нові виклики клініцистам та лишаються однією з найрозповсюдженіших проблем для системи охорони здоров’я в цілому. Тому так важливо у своїй клінічній практиці враховувати діагностичні та терапевтичні нюанси ведення пацієнтів з інфекційними захворюваннями задля відновлення й збереження їх здоров’я. Профілактика інфекційних захворювань допомагає запобігти поширенню захворювань як у пацієнтів, так і у фахівців медицини. А за допомогою правильно побудованих профілактичних заходів, застосування сучасних методів діагностування і лікування можна значно знизити кількість захворювань, викликаних інфекціями. Важливість вакцинації як методу попередження ускладнень неможливо недооцінити.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей семінар передбачає здобуття досвіду та удосконалення знань слухачів щодо процесів діагностики, лікування та профілактичних заходів для захисту людей від захворювань інфекційного походження. Крім того, цей захід дасть змогу аудиторії отримати актуальну інформацію щодо вакцинації як необхідної міри попередження розвитку хвороби та можливих ускладнень.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Основні принципи профілактики туберкульозу, зокрема специфічну, санітарну та соціальну, питання інфекційного контролю та профілактичних щеплень.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog