_Конференції

 

Для кого:
Лікарі ЗПСМ, терапевти, кардіологи, пульмонологи, неврологи, оториноларингологи та гастроентерологи

Мета заходу:
- Залучити медичну спільноту до раціонального використання антибіотиків у своїй практиці для лікування пневмоній та інфекцій верхніх дихальних шляхів.
- Оглянути новітні рекомендації по веденню пацієнтів з АГ.
- Розглянути можливості діагностики, профілактики та лікування атеросклерозу та висвітлити сучасні принципи статинотерапії.
- З'ясувати чи існує зв'язок між пандемією коронавірусу та тривожно-депресивним синдромом.

Питання, що розглянуті

Пульмонологічний блок
  • Нераціональна антибіотикотерапія респіраторних інфекцій: аналізуємо помилки разом - Рузанов Дмитро Юрійович - к.м.н., директор Республіканського науково-практичного центру медичних технологій, інформатизації, управління та економіки охорони здоров'я (РНПЦ МТ), м.Мінськ, Республіка Білорусь (російська мова).
  • Негоспітальна пневмонія. Діагностика та лікування - Дзюблик Ярослав Александрович - д.мед.н., провідний науковий співробітник ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського НАМН України».

Що ви отримаєте:
- Дані національних та міжнародних протоколів щодо діагностики та лікування пневмоній, рекомендації в антибіотикотерапії негоспітальних пневмоній.
- Зрозуміє особливості діагностики й лікування, розбереться у питаннях, які інколи турбують при встановленні неврологічного діагнозу та вибору терапії.
- Алгоритм лікування артеріальної гіпертензії у різних клінічних ситуаціях.
- Підхід до статинотерапії у практиці сімейного лікаря.
- Отримає сучасні дані щодо протекції при НПЗП-гастропатії.