Пульмонологія

СПІКЕР:

Мироненко Олена Валеріївна - кандидат медичних наук, лікар терапевт-пульмонолог, член ГО «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів», член «Європейського респіраторного товариства», член ГО «Асоціація фтизіатрів і пульмонологів України»

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність хронічної ТЕЛА в роботі лікаря в Україні є дуже високою через значну поширеність цього захворювання, складність діагностики та лікування, а також потребу в інтегрованому підході до пацієнтів. Це вимагає постійного підвищення кваліфікації медичних працівників, забезпечення сучасними ресурсами та організації ефективної системи медичної допомоги.

МЕТА ЗАХОДУ:

Представити основні уявлення про хронічної тромбоемболію легеневої артерії (ТЕЛА) у пацієнтів різних вікових категорій з погляду лікаря пульмолога. Підвищення рівня знань та практичних навичок лікарів у діагностиці, лікуванні та профілактиці хронічної тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА). Проаналізувати помилки у виборі препаратів для лікування хронічної ТЕЛА, враховуючи співвідношення очікуваної користі і можливого ризику за наявності інших супутніх захворювань. Сформувати менеджмент діагностики та тактику лікування вагітних пацієнток та/або породіль, які мають хронічну ТЕЛА, пацієнтів з онкопатологією, пацієнтів похилого віку з низкою супутніх патологій.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:​

Лікарі здобудуть наступні навички:
- лікарі отримають сучасні знання про діагностику та лікування хронічної ТЕЛА;
- оволодіння новітніми методами діагностики, що дозволить швидше і точніше виявляти ТЕЛА;
- лікарі зможуть застосовувати на практиці сучасні протоколи лікування та профілактики хронічної ТЕЛА
- підвищення ефективності надання медичної допомоги пацієнтам з хронічною ТЕЛА;
- учасники майстер-класу зможуть краще розпізнавати та запобігати рецидивам ТЕЛА, а також надавати комплексне лікування пацієнтам з ХТЕЛГ;
- розгляд питання проблеми хронічної ТЕЛА в України, проблеми в формуванні мультидисциплінарного підходу до лікування та реабілітації ХТЕЛА.

ПИТАННЯ, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЬ:

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті:

- визначення хронічної ТЕЛА , діагностика та лікування легеневої гіпертензії згідно з оновлених рекомендацій Європейського товариства кардіологів (ESC) та Європейського респіраторного товариства (ERS) від 2022;

- актуальність лабораторних тестів: роль D-димера та інших маркерів;

- обговорення нових препаратів, тактик антикоагулянтної терапії;

- на прикладі клінічних випадків будуть розглянуті схеми лікування хронічної ТЕЛА з погляду лікаря пульмонолога у вагітних жінок, пацієнтів з онкопатологією та супутніми захворюваннями;

- буде визначено роль сімейного лікаря і пульмонолога в менеджменті пацієнтів з  хронічною тромбоемболією легеневої артерії.

 

Вартість: 500 грн
купити