PHARMA PRO

 

АКТУАЛЬНІСТЬ:

У сучасних умовах фармація стала найбільш прибутковою індустрією, що залучає потужні інвестиційні потоки. Це зумовлено тим, що стан здоров’я людини завжди є першочерговою турботою як кожного окремого індивідуума, так і суспільства в цілому. Попит на ефективні та безпечні лікарські засоби зростає зі збільшеннями чисельності населення земної кулі та зміною екологічних і кліматичних умов існування. Вміння використовувати лікарські засоби особливо при лікування пацієнтів похилого віку, пацієнтів із коморбідністю, дітей та вагітних жінок є надзвичайно важливими. Перспективним є впровадження в практичну діяльність лікаря даних сучасних фармакогенетичних та фармакогеномних досліджень.

МЕТА ЗАХОДУ:

Конференція передбачає удосконалення знань і навичок слухачів з питань діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів із соціально-значимими захворюваннями на основі сучасних можливостей клінічної фармакології та фармакотерапії, впровадження останніх клінічних настанов на основі доказової та персоналізованої медицини.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:

Сучасні лікарські засоби можуть бути корисними при лікуванні різних захворювань, забезпечуючи більш ефективні результати та зменшуючи побічні ефекти. Конференція дозволить ознайомитись із прикладами успішних практик та з впровадженням інновацій у медичну практику.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog