PHARMA PRO

 

 

СПІКЕР:

Скрипник Євген Васильович (невролог, психіатр, нарколог)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Попит на ефективні та безпечні лікарські засоби зростає зі збільшеннями чисельності та загального постарішання населення земної кулі та зміною екологічних і кліматичних умов існування людства. В умовах коморбідності терапія часто полягає у поліфармації, що потребує не лише знань стандартів лікування соціально-значимих захворювань, а й урахування особливостей фармакодинаміки та фармакокінетики лікарських засобів у конкретного пацієнта. На конференції будуть розглянуті актуальні питання лікування пацієнтів із інфекційною та стрес-індукованою патологією, алергічними та іншими соціально-значимими захворюваннями в умовах коморбідності та із урахуванням персоналізованих підходів.

МЕТА ЗАХОДУ:

Ця науково-практична конференція передбачає удосконалення знань лікарів та фармацевтів з питань вибору та персоналізованого застосування лікарських засобів із врахуванням віку пацієнта, особливостей перебігу захворювання, коморбідності, взаємодії лікарських засобів, фармакогенетики тощо.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:

Сучасні лікарські засоби дозволяють досягти значних результатів у лікуванні соціально-значимих захворювань, попередити розвиток ускладнень, інвалідності, ранньої смертності, підвищити якість життя пацієнтів. Але використання лікарських засобів може асоціювати із ризиками побічних ефектів, загострення хронічної патології. На конференції будуть представлені успішні практики, які базуються на персоналізованому застосуванні фармакотерапії.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog