ІІ Національний медичний конгрес з міжнародною участю "Протимікробна резистентність: світові виклики»

 

СПІКЕР-ЕКСПЕРТ:

Косаковський Анатолій Лук’янович - д.мед.н. професор, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений раціоналізатор УРСР, академік Міжнародної кадрової академії (ЮНЕСКО)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність обумовлена значною поширеністю антимікробної резистентності у закладах охорони здоров’я України та повільним впровадженням в них сучасних стандартів та протоколів антимікробної терапії та периопераційної антибіотикопрофілактики; нестачею, а часто і відсутністю в багатьох закладах охорони здоров’я фахівців (інфекціоністів, клінічних фармацевтів, епідеміологів, клінічних мікробіологів тощо), які забезпечують адміністрування антимікробних препаратів; зростанням інфекційної захворюваності і поліфармацією в первинній ланці охорони здоров’я.

МЕТА ЗАХОДУ:

Сприяння розвитку міжфахової інтеграції та вирішенню проблем профілактики антимікробної резистентності, впровадженню сучасних стандартів антимікробної терапії в діяльність закладів охорони здоров’я

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Основні причини утруднення дихання у дітей та актуальність використання високочастотної біполярної ЕТА біологічних тканин. Порівнюються основні переваги цієї технології від технології коагуляції та радіочастотної хірургії. Вивчається комплексний підхід до лікування назофарингітів (аденоїдитів) та результати хірургічних втручань при лікуванні хронічних тонзилитів.