ІІ Національний медичний конгрес з міжнародною участю "Протимікробна резистентність: світові виклики»

 

СПІКЕР-ЕКСПЕРТ:

Хайтович Микола Валентинович - д.мед.н., професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О. Богомольця

Зайченко Ганна Володимирівна - д.мед.н., професор, завідувач кафедри фармакології НМУ ім. О.О. Богомольця. Відмінник освіти України. Член міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології « IUPHAR», Європейської асоціації клінічної фармакології та терапії «EACPT» (м.Київ).

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність обумовлена значною поширеністю антимікробної резистентності у закладах охорони здоров’я України та повільним впровадженням в них сучасних стандартів та протоколів антимікробної терапії та периопераційної антибіотикопрофілактики; нестачею, а часто і відсутністю в багатьох закладах охорони здоров’я фахівців (інфекціоністів, клінічних фармацевтів, епідеміологів, клінічних мікробіологів тощо), які забезпечують адміністрування антимікробних препаратів; зростанням інфекційної захворюваності і поліфармацією в первинній ланці охорони здоров’я.

МЕТА ЗАХОДУ:

Сприяння розвитку міжфахової інтеграції та вирішенню проблем профілактики антимікробної резистентності, впровадженню сучасних стандартів антимікробної терапії в діяльність закладів охорони здоров’я

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Інфекції, пов`язані з наданням медичної допомоги; стан виробництва антибіотиків в світі; останні тренди споживання антибіотиків в світі та Україні; адміністрування антимікробних препаратів та подальше перспективи боротьби з антимікробною резистентністю.