Щоденник сімейного лікаря

 

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Сучасний світ неперервно рухається вперед, а медицина стикається з новими викликами та потребами. З урахуванням цього, сімейні лікарі, як основний елемент системи охорони здоров'я, мають бути готовими до адекватного реагування на ці виклики. В умовах розширення обов'язків та повноважень лікаря, зростає потреба в глибокому розумінні клінічних особливостей різних станів та захворювань. Реальні клінічні випадки з практики дозволяють поглибити знання та отримати конкретні рекомендації щодо ведення пацієнтів.

МЕТА ЗАХОДУ:

Створення унікальної платформи для аналізу та обговорення реальних клінічних випадків, які лікарі зустрічають у своїй щоденній практиці. Наша місія - забезпечити можливість обміну досвідом, вивчення новітніх методів діагностики та лікування, а також розробки стратегій ведення пацієнтів з урахуванням сучасних клінічних рекомендацій.

ЩО ОТРИМАЄ КОЖЕН УЧАСНИК:​

* Глибокий аналіз клінічних випадків: вивчення деталей, викликів та рішень у реальних ситуаціях;

* Доступ до експертних думок: обговорення випадків з провідними спеціалістами у галузі сімейної медицини;

* Можливість для мережевої взаємодії: зустріч з колегами, обмін досвідом, створення професійних зв'язків;

* Удосконалення практичних навичок: отримання конкретних рекомендацій щодо ведення пацієнтів;

* Можливість задати питання представнику ТОВ "ХЕЛСІ ЮА".

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

  1. Застосування медикаментів природного походження для ефективної терапії респіраторної патології в сімейній медицині - Мощич Олександр Петрович (д.мед.н., проф. кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ імені П.Л.Шупика)
  2. Хронічний біль та порушення сну: що спільного? - Копчак Оксана Олегівна (д.мед.н., зав. кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України»)
  3. Ефективне лікування вертеброгенної патології в сучасних реаліях - Селюк Ольга Вікторівна (лікар-невропатолог, старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини Української військово-медичної академії, підполковник медичної служби)
  4. Досвід застосування біорегуляційного підходу до профілактики та лікування ГРВІ з точки зору сучасних наукових досліджень гострого запалення Буц Олександра Романівна (лікар вищої категорії, к.мед.н., асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця)
  5. Сучасні підходи до діагностики раку щитоподібної залози. Проблеми і помилки. Цікаві клінічні випадки - Зелінська Ганна Володимирівна (д.біол.н., проф. ННЦ ІПО НМУ імені О.О.Богомольця, провідний науковий співробітник ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України»)
  6. Робота в Електронній системі охорони здоров’я - Блажієвський Михайло Васильович (науковий співробітник - консультант ТОВ "Хелсі Україна")

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog