Щоденник сімейного лікаря

 

АКТУАЛЬНІСТЬ:

У сучасному світі, який постійно розвивається і породжує нові виклики в медицині, сімейні лікарі як ключові фігури в системі охорони здоров'я повинні бути готові до адаптації до цих змін. З огляду на необхідність розширення професійних навичок медичних спеціалістів, виникає потреба у більш глибокому розумінні клінічних особливостей різних захворювань та станів. Детальний аналіз конкретних медичних випадків є важливим для збагачення знань та визначення практичних шляхів поліпшення догляду за пацієнтами.

МЕТА ЗАХОДУ:

Цей захід має на меті створення платформи для обговорення та глибокого вивчення клінічних випадків, які лікарі регулярно зустрічають у своїй практиці. Наша ціль - сприяти обміну знаннями, ознайомленню учасників із передовими методами діагностики та лікування, а також сприянню розробці дієвих стратегій лікування на основі останніх клінічних рекомендацій

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

  • Як подолати наслідки травми голови, що трапляються найчастіше в реаліях сьогодення - Селюк Ольга Вікторівна (лікар-невропатолог, старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини Української військово-медичної академії, підполковник медичної служби)
  • Аксональна аутоімунна полінейропатія в практиці лікаря невролога - Сулік Роман Володимирович (к.мед.н., доцент кафедри НУОЗ України імені П.Л. Шупика, керівник медичного центру «Continuum»)
  • Хронічний стрес в умовах війни та репродуктивне здоров’я жінки: досвід нейрогормональної корекції в клінічній практиці акушера-гінеколога - Нідельчук Оксана Василівна (к.мед.н., акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, онкогінеколог, мамолог, лікар-УЗД)
  • Антибактеріальна терапія пневмоній у дорослих - Новосьолова Юлія Євгенієвна (лікар - пульмонолог - алерголог пульмонологічного відділення КНП "Одеська обласна клінічна лікарня "Одеської обласної ради")
  • Небезпеки та ризики ноотропної фармакотерапії: міф чи реальність? - Бурчинський Сергій Георгійович (к.мед.н, керівник відділу інформаційного аналізу та Міжнародних наукових програм ДУ "Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України", Національний експерт України в галузі клінічної нейро- та психофармакології)
  • Пелюшковий дерматит. Новий погляд на відому проблему - Бухановська Тетяна Миколаївна (к.мед.н., доцент, НУОЗ України імені П.Л. Шупика)

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Офіційна сторінка МедІвент https://medevent.com.ua/

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog