Неврологія

 

СПІКЕР:

Коваленко Ольга Євгеніївна - зав. кафедри сімейної медицини і АПД НУОЗ України ім П.Л. Шупика, д.мед.н., професор кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ України імені П. Л. Шупика, президент ГО «Українська асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» («УАРМА») (м.Київ)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Кожна хвороба має свою унікальну колекцію симптомів, але необхідно розуміти, що людський організм не менш унікальний і тому часто одна хвороба може ховатись за маскою іншої. Оскільки багато захворювань можуть мати подібні симптоми та синдроми, іноді виникають складнощі у постановці правильного діагнозу, тому так важливо майстерно використовувати свої знання, досвід та сучасні методи діагностики, щоб розробити правильну тактику ведення пацієнтів. Саме тому, диференційна діагностика в розрізі міждисциплінарної команди фахівців дуже важлива для забезпечення якісної та вчасної медичної допомоги пацієнтам.

МЕТА ЗАХОДУ:

Надати знання для покращення навиків встановлення правильного діагнозу шляхом диференціювання однієї хвороби від інших захворювань з подібними симптомами, розробка оптимального плану лікування для кожного конкретного пацієнта згідно з сучасними рекомендаціями.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Під час цієї лекції на прикладі клінічних кейсів розглядаються питання малопоширених захворювань нервової системи в практиці сімейного лікаря та невролога.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency