VORWARTS PHARMA

 дієтична добавка

з підсолоджувачем

розчин по 10 ml (мл)

 

1 стік (10 ml (мл) розчину) містить біологічно-активні речовини: аргініну цитрат – 1 g (г), бетаїну – 1 g (г), L-карнітину – 300 mg (мг).

Склад: розчинник – очищена вода, підсолоджувач – фруктоза, аргініну цитрат, бетаїн, регулятор кислотності – моногідрат лимонної кислоти, ароматизатор виноградний, L-карнітин, консервант – калію сорбат. Без ГМО.

 

Рекомендації щодо споживання: дієтична добавка до основного раціону харчування – додаткове джерело аргініну, бетаїну та L-карнітину, сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, серцево-судинної системи, нормалізації обміну речовин. Має детоксикаційні  властивості.

 

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 

Згідно загальнодоступним літературним джерелам, речовини, що входять до складу L-Бетаргіну®, мають наступні властивості:

 

аргінін – умовно незамінна амінокислота, яка синтезується в організмі та/ або надходить з їжею, проте в умовах стресу, під час різних захворювань, при дефіциті в раціоні білка та підвищених фізичних на- вантаженнях потреба в аргініні зростає. Аргінін бере участь у біосинтезі білка, метаболізмі амінокислот та сечовини, сприяє виведенню та знешкодженню токсичного аміаку, підтриманню оптимального азотистого балансу та виведенню кінцевого азоту, утворенню енергії, підсиленню детоксикаційної функції печінки, покращенню її біохімічних показників. Аргінін сприяє відновленню клітин печінки та покращенню їх функцій, знижує утворення вільних радикалів та сприяє зменшенню запальних явищ. Аргінін є важливою складовою в процесі біосинтезу оксиду азоту (NO), що має важливу роль у розширенні та розслабленні судин, захищає стінки судин та зменшує їх пошкодження, підтримує нормаль- ний кровообіг, доставляє кисень до життєво важливих органів та зменшує наслідки нестачі кисню в тканинах. Аргінін покращує репродуктивні функції жінок (стан ендометрію) та чоловіків (позитивно впливає на сперматогенез (формування та рухливість сперматозоїдів)). Аргінін відіграє важливу роль  в функціонуванні імунної системи;

 

бетаїн – похідне амінокислоти гліцину – триметилгліцин, ліпотропна речовина. Бетаїн синтезується шляхом окислення холіну або надходить з їжею, бере участь у біосинтезі фосфоліпідів для відновлення клітинних мембран, стимулює процес окислення та утилізації жирів, зменшуючи тим самим жирову дистрофію печінки, сповільнює утворення колагену в печінці та зменшує запалення. Антистеатогенна та антифібротична дія бетаїну асоціюється з його властивостями зменшувати рівень гомоцистеїну в крові та нормалізувати вміст аденозину в печінці. Бетаїн стимулює природні методи детоксикації, підсилює знешкодження та виведення токсинів, вільних радикалів, продуктів обміну алкоголю та медикаментів з організму; сприяє корекції метаболізму, синтезу енергії, зменшенню втоми та підвищенню витривалості під час фізичних навантажень. Бетаїн бере участь в обміні амінокислоти метіоніну та підтримує оптимальний рівень гомоцистеїну в організмі, що сприяє нормальному функціонуванню серця, сповільненню прогресування атеросклерозу та зменшенню ризику виникнення його ускладнень. Завдяки антиоксидантним властивостям, бетаїн підтримує функціонування імунної  системи;

 

L-карнітин – вітаміноподібна речовина, покращує метаболічні процеси в серці та печінці, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, має нейропротективну, гепатопротективну та кардіопротективну дію. L-карнітин – головний кофактор обміну жирних кислот в тканинах серця, печінки та скелетних м’язів, сприяє зменшенню дисфункції мітохондрій та підвищенню енергетичного обміну в міокарді, зменшенню проявів кисневого голодування, виведенню з клітин токсичних речовин та шкідливих метаболітів, нормалізації обмінних процесів при порушенні функції щитовидної залози; сприяє підвищенню працездатності, витривалості при фізичному навантаженні та заняттях спортом, збільшенню м’язової маси та зменшенню вмісту жиру у клітинах, зменшує прояви фізичної та психічної перевтоми, оптимізує роботу скелетної мускулатури та серцевого м’язу, підвищує концентрацію  уваги;

 

iони цитрату покращують процес травлення та усувають нудоту, відчуття важкості в шлунку, метеоризм, які часто спостерігаються при розладах роботи печінки; приймають участь в метаболізмі жирних кислот, зменшують утворення кетонових тіл та ацетону при ацетонемічному синдромі у дітей.

 

Таким чином, за рекомендацією лікаря, L-Бетаргін® може бути включений до раціону харчування:

  • при функціональних порушеннях роботи печінки, при запальних процесах в печінці та їх наслідках;
  • при порушеннях функціонування серцево-судинної системи та при атеросклеротичних змінах;
  • для усунення наслідків гепатотоксичної дії алкоголю, медикаментів та інших токсичних агентів;
  • при станах, пов’язаних з порушенням білкового метаболізму (стреси, перевтома, астенія, травми, голодування тощо).

Спосіб вживання:

дітям від 3 до 6 років: вміст 1 стіка розвести у 100 ml (мл) питної води кімнатної температури і випити після їжі. Добова доза: 1 стік;

дітям віком від 7 до 11 років: вміст 1 стіка розвести у 100 ml (мл) питної води кімнатної температури і випити після їжі. Добова доза: 1 або 2 стіка;

дітям віком від 12 років та дорослим: вміст 1 стіка розвести у 100 ml (мл) питної води кімнатної температури і випити після їжі. Добова доза: 2 або 3 стіка.

Тривалість застосування становить від 2-х до 4-х тижнів або так, як призначив лікар. Не перевищувати рекомендовану добову  дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з  лікарем!

 

Застереження: жінкам у період вагітності та лактації вживати тільки за рекомендацією    лікаря.

 

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту, дитячий вік до 3-х років.

 

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, у сухому, віддаленому від світла та тепла, недо- ступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

 

Термін придатності: 3 роки від дати виробництва. Не застосовувати після закінчення терміну придат- ності, зазначеного на упаковці.

 

Форма випуску: розчин питний по 10 ml (мл) у стіках № 5, № 10, № 20 у картонній коробці.

 

Не є лікарським засобом

 

Виробник: Альпіфлор с.р.л., Віа Донаторі ді Сангю н. 9, 12026 Піаско (СН), Італія/Alpiflor s.r.l., Via Donatori di Sangue 9, 12026 Piasco (CN), Italy.

 

Імпортер в Україні (здійснює функції щодо прийняття  претензій  від  споживачів):  ТОВ  «ВОРВАРТС ФАРМА», Україна, 03142, м. Київ, вул. Академіка Кржижановського, буд. 4, тел./факс: (044) 594 95 05.