ІІ Національний медичний конгрес з міжнародною участю: «Неінфекційні хвороби: національний план дій»

 

СПІКЕР:

Середюк Нестор Миколайович (д.мед.н., проф. кафедри внутрішньої медицини Івано-Франківського національного медичного університету)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Актуальність цього заходу безпосередньо пов'язана з глобальним ростом захворюваності на неінфекційні хвороби в Україні та світі. Ці захворювання, такі як серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, онкологічні захворювання та ін., є однією з основних причин смертності, що вимагає специфічних дій та стратегій на національному рівні. Неінфекційні хвороби стають основною загрозою для здоров'я громадян України. В такому контексті, розробка ефективного національного плану дій стає пріоритетом.

МЕТА ЗАХОДУ:

Головна мета конференції полягає у зборі та обміні передовими знаннями та дослідженнями в галузі неінфекційних хвороб. Ми прагнемо розробити стратегію та план дій, які будуть направлені на попередження, виявлення та лікування цих захворювань на національному рівні. Ця конференція дасть змогу зібрати визначних лікарів, дослідників та представників фармацевтичної промисловості для того, аби розробити комплексний план дій стосовно боротьби з неінфекційними хворобами в нашій країні. Ми обговорюватимемо найсучасніші дослідження, інноваційні методи лікування та профілактики.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:

Полягає в можливості для учасників поділитися найновішими методами діагностики, лікування та профілактики неінфекційних захворювань. Ми також прагнемо об'єднати зусилля фармацевтичних компаній та медичних співтовариств, аби забезпечити найкращий досвід та ресурси для пацієнтів.

Доєднуйтесь до нашої спільноти

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog