Гематологія

СПІКЕР:

Суслова Наталя Олександрівна - к.м.н. клінічний біохімік, сімейний лікар, терапевт, лікар функціональної діагностики, лікар-дієтолог, Медичний директор фундації «Сильні серця», Медичний директор клініки «Grace»

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Кожна 2 людина, яка звертається з скаргами, має скритий залізодефіцитний стан. Проблема в тому, що порушення гормонального фону, набутий імунодефіцит з частими респіраторними захворюваннями, порушення неврологічного статусу, репродукції, зменшення якості самопочуття, погіршення роботи системи детоксикації…це все може бути повʼязано з дефіцитом залізного статусу.
Іншою проблемою є те, що дотація препаратів заліза не завжди дає позитивний результат. Оскільки дана проблема виникає на фоні інших дефіцитів, проблем чи вроджених метаболічних порушень. Тому лікар має знати не лише можливі причини залізодефіцитного стану, але й вміти діагностувати інші сателітні порушення і підібрати адекватну терапію.

МЕТА ЗАХОДУ:

Проблема залізодефіциту була і залишається однією з найбільш розповсюджених, незалежно від лікарської спеціалізації. Вміти якісно діагностувати, знайти причини і підібрати терапію – це вищий пілотаж лікаря, щоб раз і назавжди вирішити проблему.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:​

Ви отримаєте:
Розуміння основних біохімічних змін в організмі (в форматі цікаво-просто про складне), з метою інтегрального ємкісного підходу до діагностики, лікування та профілактики залізодефіцитних захворювань, додатковий інструмент до традиційного лікування, новий клінічний погляд на знання отримані в університеті.

Ви зможете:
Підібрати індивідуальний (персоніфікований) підхід для себе, своїх близьких і своїх пацієнтів, який допоможе значно покращити стан здоров'я і почати вирішувати інші хронічні проблеми, такі як: діабет, проблеми з репродуктивною функцією, шкірні захворювання, інсулінорезистентність, захворювання щитоподібної залози, болі в суглобах, алергічні реакції чи чутливість до ліків… Навчитесь прислухатись до своєї фізичної, харчової інтуіції і зрозумієте реакцію свого організму на ті чи інші зміни.

ПИТАННЯ, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЬ:

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті наступні питання:

  1. Пригадаємо а як взагалі відбувається обмін заліза
  2. Хто є життєво необхідними помічниками в обміні заліза і власне чи завжди дефіцит заліза є причиною залізодефіцитного стану
  3. Діагностичні критерії різних форм залізодефіциту
  4. Терапевтичні стратегії усунення дефіциту заліза: форми препаратів, кофактори і базові лікувальні тактики, які обовʼязково мають бути на фоні прийому залізовмісних препаратів.

 

Вартість: 500 грн
купити