Алергологія

СПІКЕР:

Палатна Людмила Олександрівна - доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О.Богомольця, дитячий інфекціоніст, лікар вищої категорії.

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Ураження шкіри та слизових оболонок супроводжують більшість інфекційних захворювань і відіграють провідну роль під час встановлення діагнозу. Екзантеми зустрічаються при багатьох інфекційних захворюваннях, часто є одним із основних клінічних симптомів і мають важливе діагностичне значення. Це обумовлено тим, що при більшості захворювань термін появи висипу, його локалізація, характер, розмір і форма носять специфічні риси і характеризують конкретну нозологічну форму. Також екзантеми зустрічаються і при неінфекційних захворюваннях і важко уявити собі людину, а тим більше лікаря, який хоча б раз в своєму житті не зустрівся з інфекційними захворюваннями, які перебігають з висипом на шкірі та слизових оболонках. Висип, різноманітний за своїми розмірами, формою, характером, переважно червоного кольору, як світло світлофору, сигналізує про небезпеку і потребує від лікаря проведення термінових дій.

МЕТА ЗАХОДУ:

Представити дані з розбором інфекційних та неінфекційних видів висипок у дітей та продемонструвати на основі розбору клінічних випадків методику оцінки та проведення диференційної діагностики висипки у дітей, розібрати питання встановлення правильного діагнозу та розглянути сучасні протоколи лікування для опанування професійних знань та навичок щодо проведення диференційної діагностики висипань у дітей та тактики ведення пацієнта з наявністю висипки.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Під час майстер-класу (на прикладі власних клінічних випадків) будуть розглядатися:

- характеристики різних інфекційних та неінфекційних висипок у дітей;

- диференційна діагностика висипань, що супроводжуються плямисто-папульозним висипом;

- диференційна діагностика кору та схожих захворювань;

- диференційна діагностика екзантем, які супроводжуються розеольозним, геморагічним, везикульозним висипом. - встановлення діагнозів (на прикладі власних клінічних випадків);

- клінічні та Європейські протоколи лікування.

 

Вартість: 400 грн
купити