_СіМед 2023 #17

 

СПІКЕР:

Олеся Рогатинська - медичний радник GSK (м. Київ)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Обумовлена визнанням пріоритетності здоров’я нації як фундаменту сталого розвитку суспільства. Зміни у світових та регіональних тенденціях здоров'я, епідеміологічні виклики, зокрема пов’язані з пандемією COVID-19, вимагають вдосконалення системи первинної медичної допомоги. Також необхідно підкреслити важливість вчасного виявлення та ефективного управління хронічними захворюваннями, які мають значний вплив на здоров’я нації.

МЕТА ЗАХОДУ:

Основна мета конференції полягає у забезпеченні платформи для обміну досвідом, знаннями та найкращими практиками між фахівцями галузі охорони здоров’я. Це сприятиме підвищенню ефективності первинної медичної допомоги, акцентуючи увагу на профілактиці захворювань та сприянні здоровому способу життя серед населення.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:

Лікарі зможуть ознайомитися з останніми дослідженнями та інноваціями у галузі медицини, що можуть бути впроваджені в практику первинної медичної допомоги. Майстер-класи та тренінги допоможуть підвищити кваліфікацію через практичні заняття з провідними експертами у галузі та взаємодію з колегами, обговорення клінічних випадків та вироблення спільних підходів до лікування і профілактики. Також лікарі зможуть отримати актуальні рекомендації від провідних фахівців, що можуть бути використані в роботі.

Доєднуйтесь до нашої спільноти:

Офіційна сторінка МедІвент https://medevent.com.ua/

Facebook https://www.facebook.com/MedEventAgency

Instagram https://www.instagram.com/academy.medevent.com.ua/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRwxwoetRJ1a2Ef1s6a-zog