_СіМед 2021 #13

Для кого:

Щорічна медична конференція СіМед збирає тисячі фахівців галузі охорони здоров’я. Це лікарі та медичні сестри за фахом «Загальна практика – сімейна медицина», терапевти, педіатри, лікарі вторинної ланки надання медичної допомоги, головні лікарі/директори Центрів первинної медичної допомоги та їх заступники з медичних питань, викладачі кафедр сімейної медицини ВНМЗУ.

Мета заходу:

Головною метою та стратегією конференції є менеджмент пацієнтів з COVID-19 та відповідь на питання: чи все ми робимо правильно? Міжнародний обмін досвідом з питань вакцинації, вирішення низки міждисциплінарних інтеграційних питань із надання ефективної медичної допомоги пацієнтам дорослого та дитячого віку, пацієнтам з постковідним синдромом та неінфекційними захворюваннями, реабілітаційні заходи після COVID-19, проблеми медичної освіти в період пандемії.

Практична цінність:

Будуть розглянуті питання менеджменту пацієнтів з COVID-19, вакцинації, психологічної та фізичної реабілітації пацієнтів. Також будуть розглянуті клінічні питання введення пацієнтів із гострою та хронічною патологією в епоху COVID-19.