СПІКЕР:

Свистільник Вікторія Олександрівна –кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології НМУ імені О.О. Богомольця, лікар вищої категорії за спеціальністю «Дитяча неврологія», член Асоціації дитячих неврологів України та Європейської Академії Неврології (EAN)

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Епілепсія залишається одним з найбільш поширених захворювань нервової системи у дітей та в ряді випадків може призводити до тяжкої соціальної дезадаптації. Сьогодні в практичну охорону здоров’я впроваджені сучасні методи діагностики (КТ, МРТ головного мозку, відео-ЕЕГ та інші), включені різні групи, в тому числі й новітніх антиепілептичних препаратів, однак, правильна діагностика епілепсій у дітей та призначена протисудомна терапія направлені на те, щоб допомогтити отримати контроль над епілептичними нападами в дитини й запобігти формуванню фармакорезистентності. Отже, своєчасна діагностика й адекватне лікування епілепсії здатні покращити якість життя пацієнтів й запобігти розвитку ускладнень.

МЕТА ЗАХОДУ:

Підвищити рівень знань та удосконалити практичні навики лікарів з питань особливостей клінічних проявів, діагностики епілепсії у дітей та призначення лікування таким хворих.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті наступні питання:

– Основні клінічні прояви епілептичних нападів та їх розпізнавання лікарями різних спеціальностей.

– Як відрізнити епілептичний напад від неепілептичного пароксизмального стану.

– Сучасна класифікація епілепсії та епілептичних синдромів.

– Критерії діагностики найбільш частих форм епілепсії у дитячому віці.

– Розбір необхідних методів обстежень у разі підозри на епілепсію у дітей.

– Первинна та вторинна профілактика епілептичних нападів.

– Рекомендації щодо лікування епілепсії згідно сучасних протоколів.

– Невідкладна допомога у разі розвитку епілептичного статусу.

– Роль сімейного лікаря та педіатра у інформуванні батьків про симптоми епілепсії та тактику дій під час розвитку епілептичного нападу у дитини.

 

Вартість: 400 грн
купити