СПІКЕР:

Гусаковський Степан Степанович – PhD(к.мед.н.), лікар-уролог ДУ «Головний медичний центр МВС України», ММ «Добробут», член Європейської асоціації урологів.

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Розуміння щодо інфекції сечостатевих шляхів (ІССШ) в еру антибіотикотерапії та антибіотикорезистентності є як ніколи актуальним. На жаль, пацієнтів з проявами інфекції сечостатевих шляхів щороку стає все більше, особливо це помітно в осінньо – весняний період. Велика кількість пацієнтів внаслідок самолікування, неправильної тактики ведення або нерозуміння серйозності проблеми переводить стан хвороби з гострого до хронічного і, таким чином, хворіє місяцями чи роками. Підвищення рівня знань щодо ІССШ дасть можливість вчасно діагностувати хворобу та скоректувати правильну тактику дій.

МЕТА ЗАХОДУ:

Підвищити рівень знань, удосконалити клінічну тактику лікарів з питань діагностики та лікування інфекційних процесів сечостатевої системи у чоловіків та жінок.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

Під час майстер-класу проводитиметься детальний розбір методології встановлення попереднього та остаточного діагнозу, лабораторна та інструментальна діагностика в амбулаторних умовах, диференційна діагностика, лікування ІССШ в залежності від складності. Уся інформація буде супроводжуватися клінічними випадками (кейсами).

Детально будуть розглянуті наступні питання:

– Підвищення обізнаності щодо встановлення діагнозу інфекції верхніх сечових шляхів, інфекції нижніх сечових шляхів, інфекції статевої системи у чоловіків.

– На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті клінічні особливості перебігу інфекції верхніх сечових шляхів та нижніх сечостатевих шляхів.

– Проведення диференційної діагностики між інфекцією сечостатевих шляхів та іншими патологіями, а також поширену супутню патологію.

– Внесення ясності щодо призначення необхідних обстежень в амбулаторних умовах при інфекції сечостатевих шляхів.

– Надання інформації щодо сучасних методів лікування інфекції сечостатевих шляхів згідно рекомендацій Європейської асоціації урологів.

– Обговорення тактики ведення пацієнтів в сучасних реаліях на основі власного практичного досвіду.

– Розбір настанов щодо профілактичних заходів інфекції сечостатевих шляхів.

 

Вартість: 400 грн
купити