СПІКЕР:

Шарікадзе Олена Вікторівна – д.мед.н, професор кафедри педіатріі, дитячих інфекційних захворювань, алергології та імунологіі НУОЗ України імені П.Л. Шупика, алерголог

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Епідеміологічні дослідження показують, що з кожним роком збільшується кількість алергічних захворювань та зменшується час їх першого виникнення. З іншого боку, відомо алергія, яка почалася у дитинстві має більш тяжкий клінічний перебіг.
за останні 10 років зʼявилися нові методи діагностики алергії. Їх особливістю є висока чутлива та специфічність, яка дає змогу чітко визначати причину симптомів.
Їх оцінка потребує високої кваліфікації лікаря спеціаліста! У той же час результати таких досліджень вже на первинній ланці можуть надати важливу інформацію для лікаря ! Тому вивчення можливостей нових методів алергодіагностики є важливою складовою роботи лікаря первинної ланки.

МЕТА ЗАХОДУ:

Представити дані на основі розбору клінічних випадків щодо методики оцінки симптомів, аналізу результатів молекулярної діагностики та можливості лікування пацієнтів з алергічними захворюваннями враховуючи ці результати патологіями щитоподібної залози, в тому числі і дітей раннього віку

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:​

Лікарі розглянуть особливості та основні симптоми алергічних захворювань, результати молекулярної алергодіагностики, особливості лікування пацієнтів різних вікових категорій з алергічною патологією та методи профілактики.

ПИТАННЯ, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЬ:

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті особливості діагностики алергічних захворювань , питання молекулярної діагностики та моніторингу даних та основні помилки, що допускають лікарі.

– Підвищення обізнаності лікарів про алергопатологію, роль сімейного лікаря та інших фахівців;

– Етіологія, патогенез основних алергічних захворювань

– Розпізнавання ключових симптомів алергії , на які повинен звернути увагу лікар;

– Розбір результатів молекулярної алергодіагностики

– Ефективні діагностичні методи для своєчасного виявлення алергії

– Особливості лікування пацієнтів різних вікових категорій з алергічною патологією, методи профілактики

 

Вартість: 500 грн
купити