СПІКЕР-ЕКСПЕРТ:

Гріцова Наталія Анатоліївна
к.мед.н., доцент НУОЗ України імені П. Л. Шупика
АКТУАЛЬНІСТЬ:
Актуальність заходу обумовлена суттєвим недовиявленням туберкульозної інфекції серед дітей і підлітків в Україні, невчасним виявленням туберкульозу як активної форми захворювання, в тому числі медикаментозно стійких його форм, випадками смертей серед дітей раннього віку, недостатньо високим рівнем знань в загальній медичній мережі щодо тактики дії лікаря первинної ланки при підозрі на туберкульоз у дітей і підлітків.

МЕТА ЗАХОДУ:

Удосконалити навички практикуючих лікарів зі своєчасної діагностики туберкульозної інфекції у дітей і підлітків, сприяти покращенню ефективності роботи з виявлення туберкульозу.

ДЛЯ КОГО:

Лікарі загальної практики сімейної медицини, лікарі педіатри, лікарі терапевти, лікарі пульмонологи, лікарі інфекціоністи, лікарі дитячі пульмонологи, лікарі дитячі інфекціоністи

ПИТАННЯ, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯНУТІ:​

• Методи виявлення туберкульозу у дітей і підлітків, активне та пасивне виявлення, скринінгові методи дослідження.
• Латентна туберкульозна інфекція, поняття, сучасні методи діагностики (проба Манту с 2 ТО, тести вивільнення гамма-інтерферону, інтерпретація результатів).
• Забезпечення маршруту пацієнта з підозрою на туберкульоз і з підтвердженим випадком захворювання.
• Рентгенологічні ознаки туберкульозу у дітей і підлітків.
• Забезпечення ефективного лабораторного підтвердження туберкульозу на рівні ПМСД.
• Основи роботи лікаря первинної ланки по відстеженню контактів щодо туберкульозу.

ЩО ОТРИМАЄ КОЖЕН УЧАСНИК:​
Удосконалення практичних навичок із:  – відбору дітей із підозрою на туберкульоз для подальшого обстеження, – диференціальної діагностики ЛТБІ та активного туберкульозу, -відпрацювання маршрутів пацієнтів із підозрою на туберкульоз та ведення таких випадків.
Вартість: 350 грн
купити