СПІКЕР:

Рогоза Світлана Володимирівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології НМУ імені О.О. Богомольця, лікар-невролог вищої категорії

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Важливість проблеми мозкових інсультів зумовлена високою поширеністю та тяжкими наслідками захворювання. В Україні показник смертності від захворювань системи кровообігу складає до 64% від усіх смертей, серед яких друге місце посідають мозкові інсульти. Гострі порушення мозкового кровообігу – ТІА та мозкові інсульти належать до невідкладних станів і потребують надання екстренної медичної допомоги та негайної госпіталізації в стаціонар. В ряді випадків пацієнти з симптомами ТІА або мозкового інсульту можуть звернутися за медичною допомогою до сімейного лікаря. Рання діагностика і своєчасне призначення лікування рятують життя пацієнтам з гострими порушеннями мозкового кровообігу.

МЕТА ЗАХОДУ:

Розширення знань та удосконалення практичних навичок лікарів з питань оцінки неврологічних симптомів, діагностики та принципів надання невідкладної допомоги пацієнтам у разі гострих порушень мозкового кровообігу та їх профілактики.

ПИТАННЯ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ:​

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті клінічні особливості транзиторних ішемічних атак та мозкових інсультів, питання діагностики, лікування та профілактики гострих порушень мозкового кровообігу. А саме:

– Розпізнавання “червоних прапорців”: ключові симптоми гострих порушень мозкового кровообігу, на які повинні звернути увагу сімейні лікарі.

– Ефективні діагностичні методи для раннього виявлення транзиторних ішемічних атак і мозкових інсультів.

– Протоколи первинної медичної допомоги для пацієнтів з підозрою на ТІА або мозковий інсульт.

– Оптимізація процесу госпіталізації для пацієнтів з гострими порушеннями мозкового кровообігу.

– Новітні методики лікування мозкових інсультів і ТІА.

– Рекомендоване медикаментозне лікування для стабілізації стану пацієнтів після перенесеного мозкового інсульту або ТІА.

– Профілактичні заходи для пацієнтів з високим ризиком розвитку гострих порушень мозкового кровообігу.

– Підвищення обізнаності населення про ризики та симптоми мозкових інсультів та ТІА: роль сімейного лікаря.

 

Вартість: 400 грн
купити