СПІКЕР:

Левицька Світлана Анатоліївна – д.мед.н., професор кафедри дитячої хірургії та отоларингології ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», лікар-оториноларинголог вищої атестаційної категорії

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Проблема диференційної діагностики гострих і хронічних захворювань горла залишається актуальною у сучасній медицині з огляду на надзвичайну поширеність. Легка візуалізація, тенденція до самостійного розрішення деяких захворювань глотки створює оманливе враження простоти ведення пацієнтів із гострими і хронічними фарингітами, тонзилітами і веде до зростання кількості діагностичних і лікувальних помилок. Спільність клінічних і фарингоскопічних симптомів великої кількості захворювань глотки створює передумови до гіпо- або гіпердіагностики останніх. Ускладнює процес прийняття рішення для лікаря первиної ланки та лікарів інших спеціальностей і той факт, що типова «фарингологічна» симптоматика часто супроводжує захворювання шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, ендокринної системи тощо.

МЕТА ЗАХОДУ:

Представити дані щодо епідеміологї, етіології і класифікації гострих і хронічних захворювань горла, продемонструвати на основі розбору клінічних випадків методику аналізу ключових симптомів і даних огляду для опанування лікарями професійних навичок інтерпретації фарингоскопічної картини і диференційної діагностики захворювань горла.

ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:

Лікарі оволодіють достатніми знаннями для виявлення у пацієнтів таких захворювань глотки як гострий і хронічний фарингіт, гострий і рекурентний тонзиліт, паратонзилярний і парафарингеальний абсцеси, заглотковий абсцес.
Лікарі здобудуть наступні навички:
– знання з епідеміології, етіології, класифікації гострих і хронічних захворювань глотки;
– методика оцінки результатів фарингоскопії і лабораторних досліджень, розпізнавання ключових симптомів захворювань глотки і правильна їх оцінка в щоденній клінічній практиці,
– оволодіння алгоритмом проведення диференційної діагностики у пацієнта з болями в горлі.

ПИТАННЯ, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЬ:​

На основі клінічних випадків будуть розглянуті клінічні особливості гострих і хронічних фарингітів, тонзилітів, питання їх діагностики, диференційної діагностики і лікування.

–        Етіологія і епідеміологія гострих фарингітів, тонзилітів

–        Розпізнавання ключових симптомів гострих фарингітів, тонзилітів

–        Розбір клінічних кейсів типових випадків гострих захворювань глотки

–        Розпізнавання ключових симптомів, які дозволять запідозрити ускладнення гострих захворювань глотки

–        Розбір клінічних кейсів ускладнених випадків гострих захворювань глотки

–        Визначення алгоритму проведення диференційної діагностики при гострих захворюваннях глотки

–        Визначення лікувальної тактики при гострих захворюваннях глотки

–        Розпізнавання ключових симптомів хронічних захворювань глотки

–        Розбір клінічних кейсів типових випадків хронічних захворювань глотки

–        Визначення алгоритму проведення диференційної діагностики при хронічних захворюваннях глотки

–        Визначення лікувальної тактики при хронічних захворюваннях глотки

 

Вартість: 500 грн
купити